www.centrum-sauny.pl - Centrum Sauny

Jak spełniłem swoje marzenie i wybudowałem saunę w domu

Lipiec 1st, 2010

Wizyta w saunie

Moja pierwsza wizyta w saunie była niemal jak objawienie. Gdy tylko przestąpiłem próg tego cudownego miejsca, poczułem się wyśmienicie. Owiało mnie ciepłe powietrze, do skóry przylegały cząsteczki pary wodnej, a mięśnie zaczęły się rozluźniać. Niestety to cudowne doznanie niknęło za każdym razem, gdy musiałem opuścić saunę. Tak bardzo mi się spodobała tego typu kuracja gorąca, że bardzo chciałem doznawać tego uczucia jak najczęściej. Zadzwoniłem czym prędzej do firmy zajmująca się projektowaniem i budową saun. Producent saun zgodził się przybyć na miejsce mojego zamieszkania jak najszybciej, aby sauna została wybudowana w przeciągu tygodnia.

Produkcja sauny

Przyjechała cała ekipa i zaraz wzięli się do roboty. Sauna miała powstać w łazience, tam było odpowiednio dużo miejsca. Założono nową wentylację, wymieniono rury, założono kabiny sauny, tak aby było jak najbardziej komfortowo i wygodnie. Gdy już wszystko zostało dopięte na ostatni guzik podziękowałem producentowi saun za wspaniały wynik pracy. Oczywiście pochłonęła ona dość sporo z mojego domowego budżetu, ale czego się nie robi aby zrealizować swoje marzenia. Jak tylko wszystko przygotowałem postanowiłem przetestować saunę. Wyposażyłem jeszcze pomieszczenie w ręczniki oraz olejki aromatyczne. Natomiast podczas budowy sauny trochę przemodelowaną łazienkę i wyposażono ją w specjalny natrysk. Mogę się pod nim chłodzić po wyjściu z sauny. Piec do sauny działał bez zarzutu, temperatura stopniowo się podnosiła, po czym osiągnęła wymagany przez nas pułap. Odprężyłem się i niemal zasnąłem, tak było mi przyjemnie.

Relaks w saunie

Dziś takiego rodzaju relaksu doświadczam kilka razy w tygodniu. Niebawem rozbuduję łazienkę i postawię również wannę z hydromasażem. Będzie to doskonałe dopełnienie całego tego mini ośrodka Spa. Już zaczynają mnie odwiedzając najbliżsi. Wcześniej nie chcieli przyjeżdżać, ale gdy się tylko dowiedzieli o dobrodziejstwach jakie mogę im zaserwować w domu, to skusili się bez mrugnięcia okiem. Przynajmniej mogę teraz więcej czasu spędzać z rodziną, a przy okazji dzielić się z nią tak wspaniałym wynalazkiem jakim jest sauna.

Napisano w Uncategorized

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.